Hakkımızda

Aksiyon İş Koçluğu, firmalara özel tasarladığı iş planları ile firmalarda kısa vadede ciro & karı artırıcı ve öte yandan da maliyet azaltıcı etkiler yaratan aksiyon adımlarını, yönetim kademesi ile birlikte karara bağlar ve sonrasında da alınan bu kararların tüm ekipçe şirket içerisinde başarıyla hayata geçirilmesini sağlar.

Firmalarda temel olarak yönetim koçluğu ve ekip koçluğu alanlarında hizmet vermekle birlikte, firma ihtiyaçları doğrultusunda işletme yönetimi, finans, satış/pazarlama, insan kaynakları ve üretim alanlarında başarılı çalışmalarda bulunuyoruz. Kendi alanlarında uzman ekibimiz ile hizmet verdiğimiz firmalarda, en etkili çözümleri üretir, geliştirir ve en önemlisi de aksiyona dönüştürürüz.

Çalışan sayısı (250) kişiden az ve yıllık cirosu 500 Milyon TL.’nin altında olan tüm şirketler, KOBİ tanımı içerisinde yer almaktadır. KOBİ Danışmanlığı (Seviye VI) sertifikasına sahip olan ve KOSGEB KOBİ Rehberi havuzunda yer alan firmamız, firmalara sunduğu hizmetlerde sağladığı devlet destekleri ile de şirketlerimizin yanındadır. KOBİ Koçluğu hizmetlerimiz sırasında, gerek işbaşı eğitimler yoluyla firmalarımızın yanında yer alıyor ve gerekse de firma dışı dünyada firmalarımız için iş geliştirme faaliyetlerinde bulunuyoruz.

EBRD (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası) danışman havuzuna akredite olan firmamız, özellikle üretim ile yiyecek-içecek sektöründe faaliyet gösteren şirketlere sunduğumuz koçluk hizmetlerinde yine bazı desteklerden şirketlerimizi faydalandırmaktadır. Yine kadın girişimciler ve yönetim kurullarında hakim ortak olarak kadın yönetici bulunduran firmalar için sağlanan bazı destekler de, yine “destek portföyümüz” içerisinde yer almaktadır.

Hizmet sunduğumuz firmalarda öncelikle profesyonelleşme ve ardından da kurumsallaşma yönünde çalışmalarda bulunuyor ve en temelde şirketlerimizin birçoğunda sıklıkla karşılaştığımız “ölçümleme” problemini giderici servisler sunuyor ya da ERP çözüm ortaklarımıza yönlendiriyoruz.

Sunduğumuz hizmetlerin şirket sahipleri tarafından da eşanlı olarak takip edilmesine izin veren sistem altyapımız sayesinde, yaptığımız çalışmaların başarı seviyelerini firmalarımız ile birlikte ölçümlüyor ve başlattığımız online koçluk uygulamalarımız ile de yine firmalarımıza sunduğumuz servislerimiz için zaman ve emek tasarrufu sağlıyoruz.

İş planı hazırlama, fizibilite danışmanlığı,  şirket değerleme, E-ticaret çalışmaları, performans yönetim sistemi ve aile şirketleri için Aile Anayasası hazırlama da yine faaliyet gösterdiğimiz diğer iş alanları olarak yer almaktadır.